Otázky a odpovede

Hra nie je vekovo obmedzená. Je vhodná pre úplne každého. Hra ponúka jedinečný a netradičný zážitok pre všetky vekové kategórie, je ideálna pre celé rodiny, partie kamarátov, známych a kolegov z práce. Tím tvorí 2-5 osôb. Po telefonickej dohode sa môže hra dohodnúť aj pre 6 hráčov.

Termín si je potrebné dohodnúť VŽDY telefonicky. Nepíšte nám SMS. Budeme sa Vám snažiť prispôsobiť. Nie je pre nás problém dohodnúť termín kedykoľvek v pracovné dni, ako aj cez víkend. Pri voľbe termínu neexistuje časové obmedzenie.

Cena za hru je určená aktuálnym platným cenníkom. Cena hry je dokopy pre 2-5 osôb. V pracovné dni je to 48 Eur za hru, cez víkendy a sviatky 53 Eur. Pre dvojicu je to 40 Eur bez ohľadu na to kedy hrajú. Individuálne požiadavky sa riešia individuálnym spôsobom.

Termín si je potrebné rezervovať a dohodnúť vždy TELEFONICKY na tel. čísle: 0915 040 555. Keďže hovor môže trvať niekoľko minút, stačí aby ste nám prezvonili a my Vám okamžite ako to bude možné zavoláme späť. NEPOSIELAJTE SMS.

Pred samotným začiatkom hry Vám prítomný game maker vysvetlí pravidlá a ako všetko funguje. Bez obáv. Na túto hru netreba žiadne špeciálne schopnosti. Hra je založená na tímovej spolupráci a na predpoklade, že každý je dobrý v niečom inom. To, čo porebujete ku hre je tímová spolupráca, všímavosť, komunikácia a „sedliacky rozum“.

Počítajte, že sa u nás zdržíte približne 1,5 hodiny. Samotná hra trvá cca 70 minút. Bezprostredne potom ako ste zamknutí v miestnosti sa spúšťa časomiera. Je potrebné aby sa tím dostavil 5 minút pred dohodnutým časom (inštrukcie a pravidlá).

Nie. Keby ste navštívili tú istú miestnosť druhýkrát, nič by sa tam nezmenilo a všetky riešenia by ste už poznali. Naviac, všetci naši zákazníci sú požiadaní aby si uchovali všetky riešenia a tajomstvá izby pre seba a nekazili radosť z hry tým, ktorí sa ešte len hrať chystajú. Po odohratí jednej miestnosti môžete hrať ďalšiu, kde vás čaká opäť iné dobrodružstvo.

Ku hre nie je potrebné žiadne špeciálne oblečenie. Oblečte si niečo, v čom sa cítite príjemne a pohodlne.

V Escape Plan nie sú žiadne zvieratá, žiadne pavúky, hady ani nič, čo by Vám mohlo byť odporné a mali by ste sa toho báť. Že sa ale báť nebudete Vám zaručiť nevieme ?

Bez obáv. Všetky inštrukcie k hre, všetky indície a nápisy sú v slovenskom, anglickom a poľskom jazyku. Game maker hovorí plynule anglicky takže sa nemusíte báť, že by ste sa nedorozumeli.

Samozrejme. Je to ideálny darček na narodeniny, rôzne výročia a sviatky. Okrem toho, že potešíte obdarovanú osobu, potešíte aj tých, ktorých si vyberie aby s ním hru hrali.