skip to Main Content

Pre koho je hra vhodná ?

Hra nie je vekovo obmedzená. Je vhodná pre úplne každého. V prípade, že sa jej zúčastňuje osoba mladšia ako 15 rokov, tá musí byť v sprievode dospelej osoby. Hra je ideálny spôsob ako si spríjemniť víkend, je ideálna pre celé rodiny, partie kamarátov a známych a kolegov z práce. Tím tvorí 2-5 osôb.

Kedy si môžem zahrať ?

Termín si je potrebné dohodnúť VŽDY telefonicky. Budeme sa Vám snažiť prispôsobiť. Nie je pre nás problém dohodnúť termín v pracovné dni poobede alebo večerných hodinách, ako aj cez víkend.

Koľko stojí jedna hra ?

Ak hráte počas pracovných dní, cena za jednu hru je 38 Euro (cena platí pre celú skupinu 2-5 hráčov dokopy). Ak hráte cez víkend alebo počas sviatku, cena za hru je 43 Eur. Ak hráte vo dvojici, cena je vždy 30 Eur.

Ako si rezervovať termín ?

Termín si je potrebné rezervovať a dohodnúť vždy telefonicky (resp. emailom a telefonicky si overiť dostupný dátum a čas) na tel. čísle: 0915 040 555. Keďže hovor môže trvať niekoľko minút stačí aby ste nám prezvonili a my Vám okamžite ako to bude možné zavoláme späť.

Ako budem vedieť čo robiť ?

Pred samotným začiatkom hry Vám prítomný game maker vysvetlí pravidlá a ako všetko funguje. Bez obáv. Na túto hru netreba žiadne špeciálne schopnosti. Hra je založená na tímovej spolupráci a na predpoklade, že každý je dobrý v niečom inom.

Koľko hra trvá ?

Hra samotná trvá 60 minút. Bezprostredne potom ako ste zamknutí v miestnosti sa spúšťa časomiera. Je potrebné aby sa tím dostavil 10 minút pred dohodnutým časom (inštrukcie a pravidlá).

Je možné hrať hru druhýkrát ?

Nie. Izbu plánujeme obmieňať každých 10-12 mesiacov, takže ak si prídete zahrať týždeň po tom ako ste hru hrali prvýkrát nedočkáte sa veľa zmien. Naviac, všetci naši zákazníci sú požiadaní aby si uchovali všetky riešenia a tajomstvá izby pre seba a nekazili radosť z hry tým, ktorí sa ešte len hrať chystajú.

Čo si mám obliecť ?

Ku hre nie je potrebné žiadne špeciálne oblečenie. Oblečte si niečo, v čom sa cítite príjemne a pohodlne.

Budem sa báť ?

V Escape Plan nie sú žiadne zvieratá, žiadne pavúky, hady ani nič, čo by Vám mohlo byť odporné a mali by ste sa toho báť. Že sa ale báť nebudete Vám zaručiť nevieme 🙂

Čo ak jeden člen tímu, resp. celý tím nehovorí slovensky ?

Bez obáv. Všetky inštrukcie k hre, všetky indície a nápisy sú v slovenskom, anglickom a poľskom jazyku. Game maker hovorí plynule anglicky takže sa nemusíte báť, že by ste sa nedorozumeli.

Je možné darovať Escape Plan hru ako darček ?

Samozrejme. Je to ideálny darček na narodeniny, rôzne výročia a sviatky. Okrem toho, že potešíte obdarovanú osobu, potešíte aj tých, ktorých si vyberie aby s ním hru hrali.

Back To Top