O HRE

Escape Plan je jedinečná a fascinujúca hra, v ktorej je skupina (2-5) ľudí uzamknutá v miestnosti, ktorá na prvý pohľad a dojem vyzerá ako obyčajná, bežná izba. Účastníci musia využiť rôzne prvky, objekty a indície, ktoré v miestnosti nájdu aby vyriešili sériu hlavolamov, hádaniek a záhad, ktoré vedú k nájdeniu spôsobu ako uniknúť z miestnosti v stanovenom čase. Hoci hra pozostáva z menej i viac náročných úloh nevyžaduje žiadne špeciálne schopnosti. Kľúčom k úspechu je vźajomná komunikácia a spolupráca.

Jedinečnosť tejto hry spočíva v tom, že ste skutočne fyzicky súčasťou deja. Keď čítate knihy, dej si môžete len predstaviť. Keď hráte počítačovú hru, môžete byť ňou zaujatý, ale nie ste fyzicky v príbehu. V tejto hre si môžete vychutnať to, že ste súčasťou deja ako fyzicky, tak realisticky a dokonca tento dej tvoríte

Čas bude vaším úhlavným nepriateľom, každou uplynutou minútou sa zvyšuje adrenalín a až do poslednej chvíle neviete, či ešte budete musieť otvoriť ďalší zámok, alebo ste konečne našli cestu von.

RODINA & KAMARÁTI

Jeden z najlepších spôsobov, ako si rozvíjať kreatívne myslenie bez limitov. Či už hľadáte nové dobrodružstvo, ktoré prežijete so svojou rodinou, alebo ste už unavení z bežne dostupných foriem zábavy so svojimi kamarátmi je Escape Plan pre Vás to pravé. Hra Escape Plan je nezabudnuteľným zážitkom, ktorý Vás a Vašu rodinu či kamarátov vtiahne do dobrodružstva, na ktoré nikdy nezabudnete. Otestujte si svoje schopnosti a tímovú spoluprácu.

FIRMY & EVENTY

Tímová spolupráca je to, čo je najdôležitejšie v každom zamestnaní a v každej spoločnosti. Strávte so svojimi kolegami hodinu pri hre Escape Plan. Vyriešte spoločne všetky indície a hlavolamy, odhaľte spôsoby komunikácie, o ktorých ste pri práci doteraz ani len netušili. Zahrajte si Escape Plan a Váš spôsob komunikácie na pracovisku naberie úplne iný nádych. Escape Plan je ideálny spôsob ako „vytĺcť“ zo vzťahov na pracovisku maximálny kapitál.

TURISTI & NÁVŠTEVNÍCI

Či už cestujete sám alebo so skupinou, Escape Plan je niečo, čo by ste mali definitívne vyskúšať pri návšteve regiónu Orava. Escape Plan sa nachádza v Námestove, len 5 minút chôdze od Oravskej priehrady. Ponúkame pre návštevníkov nášho mesta cca 1,5 hodiny jedinečnej, „neokukanej“ zábavy a vzrušenia. Ak sa zamýšľate nad spôsobom, akým si spríjemniť svoj pobyt v regióne, práve ste ho našli – Escape Plan..

HRÁČI  & NADŠENCI

Ak ste si už otestovali svoje schopnosti a kreatívne myslenie vo virtuálnom svete počítačových hier, Escape Plan Vám ponúka stať sa súčasťou reálneho príbehu a naviac možnosť tento príbeh sám vytvárať. Escape Plan ponúka sofistikovanú hru so záhadami na vysokej úrovni, ktoré sú výzvou aj pre tých najlepších hráčov. Rozlúštiš kódy a šifry? Dokážeš využiť všetky indície vo svoj prospech a dostať sa von? Nestačí ti pocit víťazstva z toho, že si sa dostal von v stanovenom čase? Skús zlomiť rekord Escape Plan a dostaň sa von v rekordne krátkom čase!